top

Tvorba web stránok a omnoho viac…

Tvorba web stránok

Úspešná web stránka musí spĺňať niekoľko základných kritérií. Prvým je atraktívny a súčasný dizajn. Druhým kritériom je prehľadné užívateľské rozhranie a intuitívne rozloženie prvkov web stránky (aj na mobilných zariadeniach). Tretím kritériom je bezchybné fungovanie výsledného produktu - web stránky a v neposlednom rade je to kvalitný obsah.


Pri tvorbe web stránok sa snažíme splňiť všetky tieto kritériá. Vaši klienti si tak web stránku ľahko zapamätajú, nájdu na nej všetky potrebné informácie a radi sa na ňu vrátia.

1

Dizajn
web stránky

2

Programovanie
a kódovanie

3

Systém na
správu obsahu

4

Štatistiky
návštevnosti

Vytvorenie loga / korporátnej identity

Okrem samotnej tvorby web stránok ponúkame aj ďalšie doplnkové, ale nie menej významné, služby. Každá web stránka potrebuje logo, či už ide o prezentáciu spoločnosti, e-shop, osobný blog alebo produktovú mikrostránku. Vďaka zaujímavému logu, ktoré korešponduje s celkovým dizajnom web stránky si vás ľudia ľahko zapamätajú. Logo môže byť buď jednoduché, čisto textové (logotyp) alebo spolu so znakom, ktorý vystihuje zameranie vášho webu.


Na vaše požiadanie vám radi vypracujeme aj dizajn manuál, poprípade samostatné návrhy vizitiek, hlavičkového papiera a obálok.

1

Vytvorenie
loga

2

Vytvorenie
dizajnmanuálu

3

Návrh vizitiek,
hlav. papiera...

PPC kampane

PPC kampaň (z anglického Pay per click) je jednou z najúčinnejších propagácií web stránok na internete. Ako už napovedá samotný názov, platíte len za reálne prekliky na vašu web stránku. Dobre nastavenou a zacielenou kampaňou k vám dokážeme účinne nasmerovať potenciálnych klientov/zákazníkov.


Podľa cieľovej skupiny volíme kampaň buď v sieti Google, alebo na sociálnej sieti Facebook. V špecifických prípadoch nastavíme kampane na oboch sieťach.

1

Návrh rozsahu
a ceny kampane

2

Pomoc pri výbere
cieľovej skupiny

3

Analýza úspešnosti
kampane